MyFitnessPal: počítadlo kalorií

0
Rate this post

MyFitnessPal je aplikace, pomocí které můžete definovat plán hubnutí včetně diety a cvičení. S databází více než šesti milionů potravin a více než 350 cvičeními pro udržení kondice a hubnutí tato aplikace sleduje spotřebované kalorie, ukazuje cvičení, která je třeba provést, a lze ji synchronizovat s jinými aplikacemi a zařízeními, včetně počítače.

Zpočátku budete muset zadat řadu údajů, které vám pomohou definovat vaše cíle a které můžete také sdílet s přáteli.

Zadáním typu a množství zkonzumovaného jídla, stejně jako času a intenzity provozovaného sportu, aplikace vypočítá, kolik kalorií a tuku eliminujete.
K dispozici pro iPhone i Android, základní verze je zdarma, ale je zde také možnost zakoupit si prémiovou verzi.

Lifesum: dokonalá rovnováha mezi stravou a fyzickým pohybem

Lifesum, považovaný za jednu z nejlepších aplikací na hubnutí, kombinuje přesnou dietu s fyzickou aktivitouPo vytvoření profilu se svým zdravotním stavem si můžete nastavit cíl a předpovídat jeho dosažení. V jeho obrovské databázi najdete jakýkoli druh potravin a u verze pro si budete moci ověřit jejich nutriční hodnoty.

  • Lifesum: dokonalá rovnováha mezi stravou a fyzickým pohybemS Lifesum budete také moci naskenovat čárový kód jídla, které chcete zakoupit, a vidět jeho nutriční obsah, ovládat a řídit fyzickou aktivitu a používat Life Circle ke sledování cesty a výsledků.
  • Lifesum, doporučený pro zvídavější, kteří chtějí zhubnout objevováním nových potravin a zkoušením alternativních diet, jako je paleolitická nebo ketogenní strava, také poskytuje stovky různých receptů, které lze upravit podle jejich jídelníčku.

Kromě bezplatné verze existují 3 typy předplatného: jeden měsíc za 9,99 EUR, tři měsíce za 21,99 EUR a jeden rok za 44,99

Fitbit Coach: navržený pro nejsportovnější

Fitbit je jednou z nejúplnějších aplikací pro zlepšení tří základních aspektů našeho životního stylu: výživy, fyzické aktivity a odpočinku.Tato osobní tréninková aplikace má neomezený počet přizpůsobených video cvičení a audio koučování, které vám pomohou najít tu správnou motivaci pro váš trénink.

Fitbit Coach: navržený pro nejsportovnějšíByl vytvořen pro uživatele fitness trackerů nebo chytrých hodinek Fitbit, ale lze jej používat i bez těchto zařízení: je schopen sledovat váš den: od fyzické aktivity až po počet kroků, spálené kalorie a počet ušlých kilometrů. stejně jako přijaté tekutiny a zkonzumované potraviny.

Můžete si vybrat mezi tréninky od 7 do 60 minut zaměřenými na dosažení vašeho denního cíle, mezi vnitřními nebo venkovními tréninky, mezi různými instruktory a úrovněmi aktivity a můžete také poskytnout zpětnou vazbu během cvičení, takže další trénink bude více přizpůsobené vaší úrovni a vašim cílům.

Fitbit Coach je k dispozici za cenu 43,99 EUR ročně pro iOS, Android a webové smartphony. Brzy k dispozici také na chytrých telefonech se systémem Windows.