Applying for a project

0
Rate this post

Navzdory životu, který byl stále v pohybu, jsem si všiml, že se mé tělo mění, že se objevilo zadržování vody a že moje mysl byla čím dál zmatenější.V roce 2018, po narození mé holčičky a po tom, co jsem viděla, jak se mé tělo opět mění, jsem cítila zodpovědnost změnit se i za ni a plně a postupně se oddat a změnit své návyky.

  • Do té doby jsem si myslel, že jím zdravě (nekupoval jsem průmyslové výrobky), nicméně moje jídlo sestávalo hlavně z těstovin a pizzy a jednou týdně z masa.
  • Přesně v tomto období velkých zmatků a problémů s výživou jsem potkal Devi Francescu a její SAUTÓN Approach.

Rok po porodu dcery a po započetí ketogenní diety jsem shodila všechny přebytečné kg porodu a vážila jsem o 6 kg méně než před otěhotněním.Navíc se moje fyzická výdrž doslova ztrojnásobila a křeče a bolesti svalů nyní téměř neexistují.“

Ketogenní dieta a sport: možné obtíže nebo vedlejší účinky pro sportovce a atlety

Ketogenní dieta a sport: možné obtíže nebo vedlejší účinky pro sportovce a atletyPokud dodržujete ketogenní dietu a sportujete, první problém, se kterým se mohou sportovci a sportovci setkat, a možná ten hlavní, je projít prvními týdny výměny paliva.Může to být těžké období a zažijete řadu vedlejších příznaků, které musíte znát a řešit.

První vedlejší účinek se týká typických abstinenčních příznaků od cukrů a výrobků na bázi mouky: tělo se musí naučit přijímat více tuků na úkor sacharidů.Pokud jsme to pak s konzumací nízkotučných cukrů přehnali, dostaví se detoxikační příznaky díky pročištění jater díky zavedení zdravých tuků, a to důsledněji.

Jak se vyhnout a překonat vedlejší účinky

Tuky zavádějte postupně, ať si na to zvyknete a nemusíte zažít přehnanou očistu jater a především najednou;pravidelně pijte správné množství vody, abyste podpořili detox; pokud pociťujete nevolnost, přidejte do vody, kterou pijete, pár kapek citronu a konzumujte co nejvíce horké vody, což je mnohem účinnější (vyplatí se dvojnásobek);

  • v těchto prvních dnech přechodu konzumujte více bílkovin a vařené zeleniny. Především vás podpoří při řešení a poražení únavy a hladu z nedostatku cukru.
  • Oba příznaky, které se během dnů zmírní a které vás povedou k tomu, že během krátké doby normalizujete spotřebu těchto dvou živin a vrátíte je zpět na správné množství;
  • dbá na správný přísun elektrolytů užíváním doplňků stravy bohatých na hořčík a draslík, mírným zvýšením soli v pokrmech a tvorbou masového vývaru (výborný zdroj minerálů a kolagenu);
  • v těchto prvních týdnech konzumujte více přirozeně bohaté zeleniny bohaté na cukr (mrkev, tykev) nebo ovoce s nízkým obsahem fruktózy (jako bobule, kiwi, zelené jablko a jahody) a pamatujte, že avokádo může být velmi užitečné;
  • omezte fyzickou zátěž v prvních týdnech po změně jídla, ale nebojte se, můžete ji postupně zvyšovat, jak vaše tělo bude efektivně produkovat ketony a vy se vrátíte k výkonu, který jste měli dříve, a zlepšíte jej, jen musíte být trpěliví.

Jak dlouho trvá adaptace na ketogenní dietu?

Jak dlouho trvá adaptace na ketogenní dietuBuďte trpěliví, může to trvat několik týdnů, než se vaše tělo vrátí do základního metabolismu.Obecně platí, že adaptace může být krátká a může trvat několik dní, ale návrat vašeho základního výkonu na předchozí úroveň může trvat déle.

Výzkum říká, že to může trvat od několika týdnů do několika měsíců v závislosti na individuálním stavu.Pokud jste jako sportovci vázáni na sezónní návraty, ideální je s touto změnou počkat v období mimo sezónu nebo ideálně v klidu.

Podle některých odborníků na výživu v minulosti byl ketogenní přístup nedostatečný pro vytrvalostní sporty, které by vyžadovaly sacharidy.