Registration to the annual conference 2013 now open

0
Rate this post

Ochrana proti DDoS útokům dnes a zítra – projev na konferenci SECURE 2013

Ochrana proti DDoS útokům dnes a zítra – projev na konferenci SECURE 2013
Na sedmnáctém ročníku výroční konference SECURE věnované tématu bezpečnosti ICT, jedné z největších konferencí tohoto profilu pořádané v Polsku, vystoupil Łukasz Czarniecki z PSNC s prezentací o ochraně před DDos útoky. Konference se letos konala v Koperníkově vědeckém centru ve Varšavě. Organizátory byly NASK a CERT Polska.

Łukasz Czarniecki prezentoval zkušenosti a výsledky vlastního výzkumu (prováděného společně s Marcinem Jerzakem – rovněž z bezpečnostního týmu PSNC) v oblasti ochrany před DoS a DDoS útoky. Distribuované útoky odmítnutí služby se stávají jednou z nejvážnějších hrozeb pro zabezpečení systému.

Rozsah hrozby a velikost potenciálních ztrát neustále roste a s velkými útoky je velmi obtížné se vypořádat.

V rámci prezentace byl představen přehled nejzajímavějších DDoS útoků a způsobů, jak čelit jejich účinkům. Autoři představili nové aspekty související s útoky odraženého typu, které výrazně zesilují objem provozu při útoku, a podívali se na nejzajímavější technologie, které mohou v budoucnu zvýšit efektivitu jak samotných útoků, tak systémů, které je brání.

Zveme vás, abyste se seznámili s připravenou prezentací.

Za poskytnutí fotografií děkujeme pořadatelům.

Specialisté z průmyslu čistých chemikálií se sejdou, aby oslavili 30. výročí konference, která poskytuje jedinečné příležitosti pro spolupráci, průmyslové myšlení a vzdělávání. HAMILTON, New Jersey, 18. října 2013 / PRNewswire / – Byla zahájena registrace na InformEx 2014, nejvýznamnější průmyslovou událost v Severní Americe za posledních 30 let, která sdružuje nákupčí a prodejce čistých chemikálií . Více než 3 500 účastníků z předních farmaceutických společností a výrobců čistých chemikálií a chemikálií pro speciální účely se od 21. do 24. ledna sejde v Miami Beach na Floridě, aby se zúčastnili konferencí a akcí zaměřených na sdílení informací.

Za poskytnutí fotografií děkujeme pořadatelůmÚčastníci se mohou registrovat prostřednictvím webové stránky: 

„Během posledních třiceti let se InformEx etabloval jako prestižní událost v odvětví čistých chemikálií a speciálních chemikálií jako globální komunita kupujících řízená získáváním zdrojů a vytvářením sítí,“ řekla Nancy Largay, ředitelka značky InformEx. – „S výhledem do budoucna nás u příležitosti zahájení 30. roku provozu těší, že se tato prestižní akce bude konat v Miami – rušném místě, které je účastníky oblíbené a vyznačuje se výbornou dopravní dostupností.“

Nabídka 30. ročníku InformEx 2014 zahrnuje:

Vzdělávací panely k aktuálním problémům. Série vzdělávacích panelů založených na setkáních věnovaných aktuálním tématům, které se zabývají nejdůležitějšími problémy, kterým čelí dnešní dodavatelé, distributoři a zákazníci na trhu čistých chemikálií a speciálních chemikálií. Zvukově izolační sluchátka usnadňují účastníkům soustředění a aktivní účast na těchto „tichých“ relacích, a to i v hlučném prostředí.