Posilují imunitní systém a bojují proti roztroušené skleróze

0
Rate this post

Roztroušená skleróza (RS) je velmi obtížně diagnostikovatelná

 1. Je to jedna z těch nemocí, které mohou být spojeny se stovkami dalších stavů.
 2. Neustálé vyčerpání…
 3. Necitlivost…

A obecná slabost jsou některé z nich.

Je vysoká pravděpodobnost, že vašemu lékaři bude trvat dlouho, než vás bude léčit kvůli něčemu jinému, než zjistí, že skutečným problémem je RS.

To může být OBROVSKÝ problém, protože čas je u RS klíčový.

Nedávná studie zjistila, že lidé, kteří dostali včasnou intervenci, měli VELKÝ dlouhodobý přínos. Víš, že… jak ukázal výzkum: ženšen (Panax ginseng) má antioxidační vlastnosti. Posiluje organismus, zvláště při nedostatku energie, posiluje životní sílu.

 • DŮLEŽITÉ: Extrakt z kořene ženšenu. Pouze nyní s 20% slevou
  Je důležité, aby léčba byla zahájena co nejdříve
 • Takže dnes jsem vám chtěl říct něco o některých zcela přírodních lécích na RS.
 • Ať už jste nebo nejste v ohrožení…
 • už jsi nemocný…

Nebo máte to štěstí, že jste se s MS NIKDY nesetkali…

Každý z těchto BEZRIZIKOVÝCH posilovačů zdraví poskytne PERFEKTNÍ FORMU vašeho imunitního systému s obrovskými, dlouhotrvajícími výhodami!
Jak pečovat o imunitní systém?

Roztroušená skleróza je autoimunitní onemocnění. To způsobuje, že váš imunitní systém pracuje příliš tvrdě, nakonec vaše tělo začne útočit samo.Spouštěčem RS a dalších autoimunitních onemocnění mohou být různé faktory, ale jedna věc je jistá: svou roli hraje vaše strava.

Zjistil jsem, že NEJLEPŠÍ způsob, jak předcházet nemocem – v každém případě od autoimunitních nemocí přes srdeční choroby až po rakovinu – je vždy začít s paleo stravou.

Zastavuje zánět kombinací čerstvého masa, zeleniny, ořechů, semínek a ovoce.

A co je nejdůležitější, vyhnete se chemikáliím ve zpracovaných potravinách, které mohou zcela narušit váš imunitní systém.Jakmile si nastavíte svůj jídelníček, můžete dále posílit svůj imunitní systém pomocí těchto přírodních řešení šetrných k peněžence:

Jakmile si nastavíte svůj jídelníček, můžete dále posílit svůj imunitní systém pomocí těchto přírodních řešení bez peněženky

 • Zastavuje zánět kombinací čerstvého masa, zeleniny, ořechů, semínek a ovoceNAC (N-acetylcystein) – aminokyselina, která dokáže chránit nervové buňky. Podporuje také činnost jater a zvyšuje hladinu glutathionu ve vašem těle, což je „hlavní antioxidant“, který pomáhá čistit tělo od toxických vetřelců.
 • Koenzym Q10 – hladina koenzymu Q10 začíná klesat ve věku 25 let. Přidáním tohoto doplňku můžete dodat energii vašim buňkám, chránit vaše nervy a VÝRAZNĚ SNÍŽIT riziko infarktu. Tento přírodní doplněk je navíc podpořen obrovským množstvím vědeckých důkazů.
 • Hořčík – Tento „zázračný“ minerál pomáhá uvolňovat svaly a cévy a snižuje svalové křeče. Posiluje kosti, pomáhá předcházet nemocem, jako je osteoporóza. Bylo dokonce prokázáno, že snižuje srdeční arytmii a riziko mrtvice bez smrtelných vedlejších účinků spojených s léky na předpis.
 • Vitamín D – Nezapomínejte na vitamín D, je to jeden z nejlepších posilovačů imunity. Najdete ho v jídle, na slunci, v doplňcích stravy nebo nitrožilně podle potřeby.
 • Přijímejte velké množství antioxidantů – Toxiny v našem prostředí jsou hlavní příčinou mnoha SMRTELNÝCH nemocí… (Bylo prokázáno, že toxiny mají hluboký a devastující účinek na buněčné úrovni. Kromě toho vědci zjistili, že toxiny mohou skutečně změnit metabolické cesty související s rozvojem a progresí onemocnění.).
 • Kromě mých výše uvedených doporučení se ujistěte, že jíte hodně barevné zeleniny a ovoce. V případě potřeby zařaďte do svého jídelníčku doplňky!