10 aplikací pro fitness a zdravé stravování, které musíte vidět

0
Rate this post

Večírky jsou pryč, kila jsou pryč. A vše je v pořádku. Existuje nespočet fitness a wellness aplikací, které slibují, že vám pomohou dostat se zpět do formy a pěstovat zdravější mysl.

Každý rok se opakuje přání: zdravější život.

Často ale zapomínáme, že na vyváženou existenci je třeba se dívat z perspektivy 360º a nezaměřovat se na dočasné diety nebo měsíc intenzivního fyzického cvičení. Abychom mohli změnit své návyky, vyžaduje to vytrvalost, disciplínu, rutinu – aniž bychom kdy zapomněli na zdraví mysli.

S pomocí aplikací pro fitness, meditaci nebo deník (deník), které jsou dostupné pouhým kliknutím, je to nyní snadný úkol.

Fitness a wellness aplikace: kde začít?

Některé aplikace jsou zdarma, jiné ne tolik. Většina vám umožní získat přístup k bezplatnému období a poté musíte za službu zaplatit. Jiné nabízejí funkce bez placení, ale pokud chcete kompletní balíček, budete si muset předplatit definovaný tarif.

Skoncujte s výmluvami na vyrovnanější život s některými aplikacemi, které jsme pro vás vybrali.

Aplikace pro hubnutí a zdravé stravování

Lose It!

Jeho účel je tak jednoduchý: počítat kalorie, které zkonzumujete, a tím vám pomoci zhubnout. Kromě toho je také možné sestavit stravovací plán podle potřeb každého uživatele.

Má také čtečku čárových kódů, která umožňuje přístup ke všem nutričním informacím o produktech, které konzumujete.Aplikace je zdarma. Prémiovou verzi si však můžete vyzkoušet na sedm dní a pokud se vám líbí, stojí 38,89 eur ročně. Je k dispozici pro iOS a Android.

Tukové tajemství

Popis aplikace zní následovně: „S Fatsecret zhublo více než 35 milionů lidí“. Existuje nějaká lepší motivace než tato? Jedná se tedy o počítadlo kalorií a dietní monitor pro hubnutí. V aplikaci je možné evidovat aktuální váhu, výšku a váhu, kterou chcete zhubnout. Umožňuje také přístup k seznamu receptů, které přispívají ke zdravé výživě, a vytváření denních záznamů o jídle.

Tato aplikace je zcela zdarma a dostupná pro iOS, Android a Windows Phone.

VitaMenu

Rok 2022 je synonymem pro potravinovou reedukaci, nové jídelníčky a cvičení. V této aplikaci najdete tipy na zdravé stravování a diety, jak zhubnout se zdravím — bez ztráty svalové hmoty. VitaMenu vám umožní zaznamenat vaši váhu a vytvořit si jídelní deník s kompletním seznamem potravin. Stále si můžete vybrat časový rámec, ve kterém chcete svých cílů dosáhnout, a aplikace vás nutí k realistickým volbám (není to to, co chceme?).

Tato aplikace je zdarma a dostupná pro iOS a Android. Pro přístup ke všem funkcím je nutné předplatit si prémiový tarif (39,99 eur/rok).

fitness aplikace

Workit – Osobní trenér

VitaMenuPokud chcete cvičit břicho, Sworkit je pro vás ta pravá aplikace. Díky několika cvičením, která slibují, že zapadnou do jakékoli rutiny, vám aplikace umožňuje přehrávat videa personalizovaných silových, kardio, jógových a protahovacích cvičení a přitom zvolit požadovanou dobu trvání (v rozmezí 5 až 60 minut).

Sworkit si můžete na sedm dní vyzkoušet zdarma. Poté pokračujte v přístupu k aplikaci za 9,99 eur měsíčně nebo 59,99 eur ročně. K dispozici pro Android a iOS.

Adidas Training od Runtastic

Transformovat tělo pomocí personalizovaných funkčních tréninkových plánů s použitím pouze tělesné hmotnosti? Ano, je to možné. Aplikace má průvodce zdravím a výživou, abyste mohli sledovat své cíle. Ať už jde o silový trénink, rychlý cvičební program nebo pro posílení sebevědomí, aplikace slibuje, že bude připravena otestovat vaše limity, a tím vám dodá pořádnou dávku motivace.