Poznan

0
Rate this post

V každém případě hvězda trénuje každý den opravdu s velkým nasazením, námořnickým stylem. Ve skutečnosti upřesňujeme, že pro nás lidi je nemožné zopakovat množství cvičení a intenzitu, s jakou je Jenny z bloku zvládá.

Ale se správnou lavinou odhodlání nemusí být sledování jejího tréninku spojeného s vyváženou stravou nesplnitelným úkolem. Popová hvězda trénuje asi hodinu, čtyřikrát nebo pětkrát týdně, přičemž se pokaždé zaměřuje na jiné části svého těla.

Mezi břišními svaly, skákáním na laně, nářadím, dřepy, cvičeními ve stylu sumo (pro stranu B, která se zpevňuje i díky chůzi ptakopyska, konkrétní chůzi, která má tu výhodu, že se dá dělat kdekoli), je JLo válečný stroj, který nikdy se nezastaví, ani aby si udělal přestávku mezi jedním sezením a dalším.

Vezmi si mě, Jennifer Lopez: náš videorozhovor

 • Nejčtenější články
 • Svatba Brooklyn Beckham a Nicola Peltz: Harry a Meghan nebyli na seznamu hostů
 • od Alessie Arcolaci
 • Zemřela Lucia Menghini, budoucí anesteziolog a konkurentka „Řetězové reakce“. Liorni: „Všichni jsme šokováni“
 • od Veronicy Bianchini
  Le destin brisé de Charlène de Monaco, la princesse la plus mystérieuse du gotha
 • Zlomený osud Charlene Monacké, nejtajemnější princezny Gothy
 • od Pierricka Geaise
 • reklama
 • Pamatujeme si také, že pro film Hustler se umělec zúčastnil také lekcí klínového tance.
 • Tady je to, co JLo jí

Vezmi si mě, Jennifer Lopez: náš videorozhovorA nyní přejděme k jeho stravě: ty zabijácké břišní svaly, které dobře známe, jsou výsledkem skutečné diety s vysokým obsahem bílkovin. Další její trenérka Tracy Anderson pro People vysvětlila:

„Jezte vše organické, měřte si vysoce kvalitní bílkoviny a hodně výživných potravin, jako jsou vaječné bílky, bílé krůtí maso, hovězí kuřecí prsa a losos nebo mořský okoun pro zdravé tuky. Jednou denně si dopřeje hrst oříšků. Ale jednou týdně si dovolí pár sušenek s čokoládovými lupínky ».

Naštěstí je to člověk.

Navíc nepije nic jiného než vodu. Přeformulujme předchozí větu: možná je to člověk. V každém případě jeho stratosférické a anti-aging tělo, stejně jako Řím, nebylo postaveno za den.

Abyste se probudili s ocelovými svaly JLo, musíte se roky potit

Ale když se na to podíváme, můžeme být vždy povzbuzeni k nalezení vyváženějšího životního stylu, díky kterému se budeme cítit dobře především sami se sebou. A pak možná vyhrajeme našeho Bena.

„ČÍM JE ČLOVĚK ZDRAVĚJŠÍ, TÍM VÍCE INTEGROVANÝ S ŽIVOTNÍM PROSTŘEDÍM“

Abyste se probudili s ocelovými svaly JLo, musíte se roky potitKvalita života s postupujícím věkem stále více souvisí s tím, jak velká únava nebo bolestivost se objevuje při vykonávání běžných denních činností, ať už jde o práci, koníčky, sport, rodinné aktivity (od vaření nebo domácích prací, péče o vnoučata atd.) .

Ve většině případů proces stárnutí zahrnuje pomalé a postupné snižování fyzické zdatnosti, síly a vytrvalosti, zvláště pokud chronická onemocnění ovlivňují zdraví. Čím méně se člověk zabývá obnovením svého vlastního stavu obecného blaha, včetně emocionálního, tím více je jeho zdraví oslabené a nejisté.

 1. Bolest není nic jiného než vnímání nedostatku zdraví a zaměření na tento nedostatek.
 2. Konceptem, který by měl být stále více součástí našeho každodenního života, je proto péče o tělo: tělo se posiluje správným používáním.
 3. V tomto smyslu existují dvě primární odvětví, kterými se musíme zabývat: výživa a fyzická aktivita.