Europeo

0
Rate this post

Výhody cvičení

Jak všichni víme, přínosů fyzické aktivity pro naše tělo je mnoho: snižuje krevní tlak, snižuje špatný cholesterol v krvi, zvyšuje dobrý cholesterol, snižuje triglyceridy a viscerální tukovou tkáň a, což je velmi důležité, zvyšuje svalový tonus a následně i bazální energii. výdaje.

Výhody cvičeníCvičení Dieta Stálost a pravidelnost jsou klíčová slova pro získání výhod z fyzické aktivity. Tři hodiny soustředěné činnosti v neděli jsou méně účinné než stejné hodiny rozložené do několika dnů v týdnu.

Dalším důležitým faktorem je potěšení: naše cvičení musí být zábavné, ne stresující. A možná i různé, aby přiměl ty, kteří se snadno nudí, aby pokračovali v záměru.

Jak sladit sportovní a denní závazky

Odhodlání pravidelně cvičit se může zdát neslučitelné s rytmy a zvyky mnoha lidí v životě. Není snadné vybojovat si čas, ale s tvrdohlavostí můžete uspět. Důležité je neočekávat, že budete provádět cvičení mimo své fyzické možnosti.

Určitě prvním krokem je uvědomit si důležitost fyzické aktivity.

Poté můžeme identifikovat tři makrokategorie:pro ty, kteří mají málo času, ale dobré vůle: musíte zavést malé denní triky, abyste mohli cvičit téměř nevědomě. Je to všechno o identifikaci způsobů, jak zvýšit využití svalů. Malé triky mohou být například: pokaždé můžete jet autobusem místo auta, případně jít pěšky. Vždy se sami sebe ptáme „Ale je to tak daleko, že nemůžu chodit?“.

Pokud se opravdu nemůžeme vyhnout použití auta, snažíme se ho zaparkovat daleko od místa, kam máme jet, abychom šli alespoň 5 minut pěšky. Na druhou stranu, pokud jedeme MHD, můžeme vystoupit jednu dvě zastávky před tou naší. Je samozřejmé, že by bylo lepší jít po schodech než používat výtah. A když bydlíme v 10. patře, tak jezdíme výtahem do 8. patra.

Není dělat kroky způsob, jak udělat krok?

pro ty, kteří mají dlouhou dobu, ale malou vůli: metodou, která může pomoci překonat lenost, by mohlo být, že vás někdo bude následovat, například osobní trenér, nebo se budete věnovat fyzické aktivitě s více motivovanými přáteli. Mít psa může být také skvělým podnětem k procházce!

Není dělat kroky způsob, jak udělat krokPro ty, kteří mají málo času a málo vůle: toto jsou nejtěžší případy a jako každou obtíž je třeba prožívat jako výzvu. Pokusme se „vyzvat“ sami sebe, možná navrhneme zkusit po omezenou dobu vykonávat fyzickou aktivitu.

Návyky je třeba měnit pomalu. Zejména ty hlouběji zakořeněné.

Najdeme si proto cvičení, které nejlépe odpovídá našim schopnostem a potřebám, a snažíme se ho provádět pravidelně a důsledně.Běh, myšlení a výživa: zde jsou všechny tipy pro úspěšnou kondici

Zdroj napájení

Paola Medianiová

Pojďme zjistit několik jednoduchých strategií, které je třeba dodržovat, abyste zůstali zdraví a fit díky fyzické aktivitě a správnému nastavení mysli

  • Fitness předsevzetí
  • Denní trénink
  • Tipy na cvičení
  • Tipy pro nastavení mysli
  • Výživové poradenství

Být zdravý a zdravý je cílem každého člověka v každém věku. Cesta, která může vyústit v dosažení ideální fyzické kondice, úspěšné provádění některých fitness strategií, které vás tlačí ke zlepšení a pocitu větší hrdosti na sebe. Ujistěte se, že jste na správné cestě tím, že budete následovat: správnou motivaci, správnou výživu a vnitřní pud.