Cukr škodí NEJEN tím, že vám kila a centimetry přidává do pasu

0
Rate this post

Resveratrol díky svému antioxidačnímu účinku pomáhá chránit buňky před poškozením volnými radikály. Poskytuje antioxidační ochranu. Pomáhá odstraňovat volné radikály odpovědné za stárnutí pokožky.

NOVINKA: Extrakt z tmavé hroznové slupky standardizovaný na přítomnost resveratrolu s 30% slevou pro naše čtenáře. Prohlédněte si tuto limitovanou nabídku již nyní

To je škodlivější, než se dříve myslelo

Ve skutečnosti je mnohem nebezpečnější to, co BERE…A dnes se setkáte s nedávnou studií, která poukazuje na tento NEPŘÍJEMNÝ, méně známý vedlejší účinek cukru, který může vést k:

 • zvýšené riziko Alzheimerovy choroby,
 • Deprese
 • žaludeční problémy
 • a mnoho dalších problémů.

Pak vám ukážu, jak můžete překročit typické rady „nejezte cukr“, abyste své tělo před tímto problémem OPRAVDU ochránili.

Jak odříznu cukr?

Problém je ve vašich útrobách.Žijí v něm „hodné“ i „špatné“ bakterie.A musíte je vyvážit. V ideálním případě se tato rovnováha pohybuje kolem 85 % dobrých až 15 % špatných bakterií.Již dříve jsem řekl, že nejhorší účinek cukru je, když vám něco odebere – a že něco jsou DOBRÉ bakterie ve vašich střevech…

Jedna studie zjistila, že cukr vyživuje špatné střevní bakterie, což vede k dysbióze. To znamená, že vaše střevo je zcela obsazené. Špatné bakterie se množí, dokud nejsou dobré bakterie (aka probiotika) konečně poraženy.

Když k tomu dojde, váš trávicí systém se zhorší. Zánět bují.

Vaše hmotnost se zvyšuje se zánětem. Vzhledem k tomu, že vaše střevní mikroflóra ovlivňuje vaši náladu, vaše riziko vzniku úzkosti, deprese a dalších problémů s náladou se prudce zvyšuje.

A to není vše. Zvyšuje se riziko žaludečních problémů… a riziko rozvoje Alzheimerovy choroby.To znamená, že cukr kromě krátkodobého potěšení spojeného s jeho chutí opravdu nedělá dobrotu.

Když k tomu dojde, váš trávicí systém se zhorší. Zánět bují.Samozřejmě, pokud chcete předejít takovým nepříjemným následkům, prvním krokem je pečlivě analyzovat, co jíte.Naše průměrná strava obsahuje příliš mnoho cukru. Jeho obsah odpovídá DVOU a PŮL plechovkám COLI denně nebo 94 gramům cukru.

Není tedy překvapením, že tolik lidí zažívá celou řadu zdravotních problémů způsobených cukrem.

 • Ale ten druhý, velmi důležitý
 • klíčem k ZVRATENÍ negativních účinků cukru je začít vyživovat dobré bakterie ve vašich
 • střevech…

A nejlepší potravou je pro ně vláknina, probiotika a prebiotika.

Vidíte, dobré bakterie se množí na vlákně. Tím, že ho budete jíst více, mu pomůžete bojovat proti tomu, co je špatné.

 • Probiotika a prebiotika poskytují extra podporu.
 • Ale malá poznámka: na trhu je mnoho probiotických doplňků, z nichž mnohé jsou Junk.
 • Hledejte doplňky s počtem CFU (jednotky tvořící kolonie) MILIARDY as MNOHO RŮZNÝMI kmeny.
 • Obecně lze říci, že čím více probiotických kmenů v doplňku stravy, tím lépe pro vás!

Pomáhá udržovat normální hladinu cukru v těle,usnadňuje kontrolu chuti k jídlu, a tím i hubnutí, a také ovlivňuje metabolismus glukózy a lipidů.Mluvím o extraktu z listů gurmaru (Gymnema sylvestre). Zde si můžete objednat extrakt z gurmaru s 20% slevou.