Co jíst po fyzickém cvičení nalačno

0
Rate this post

Jako benefit jsem okamžitě zaznamenal zlepšení spánku a z toho plyne lepší fyzická i psychická výkonnost během dne, lepší nálada, lepší paměť.Také, zatímco dříve jsem potřeboval odpolední spánek téměř po každém obědě, nyní to dělám velmi zřídka a to je pro mě velká změna!

Cvičím ráno nalačno minimálně 16 hodin a to nemá žádný vliv na silový nebo vysoce intenzivní trénink.

Také nacházím větší stabilitu v úrovních chuti k jídlu, jen zřídka pociťuji intenzivní hlad

V posilovně pozoruji větší sílu a energii, zatímco z hlediska fyzického vzhledu je pro mě mnohem snazší udržet si nízké procento tuku a zároveň vynikající úroveň síly. Konečně pleť také vypadá lépe.“

Také nacházím větší stabilitu v úrovních chuti k jídlu, jen zřídka pociťuji intenzivní hladPokud jste trénovali pomocí posilovacích a vysoce intenzivních cvičení, potřebujete specifické živiny, které mohou optimalizovat opravu buněk a obnovu svalů.Jednou z nejbohatších a nejúčinnějších potravin je sušená syrovátka, bohatá na leucin, který také zabraňuje ztrátě svalové hmoty v důsledku věku.

Syrovátka je aminokyselina s rozvětveným řetězcem, která plní více funkcí, včetně signalizace mTOR, že je potřeba vybudovat nový sval.Je potřeba asi 8/10 gramů leucinu rozdělených během dne a syrovátka poskytuje asi 10 % leucinu (100 gramů obsahuje 10 gramů).

Jejich konzumace hodinu po tréninku vám tedy umožní optimalizovat svalovou rekonstrukci.

Pokud vás trénink nalačno děsí nebo cítíte příliš výrazný pokles energie, můžete 30 až 60 minut před cvičením konzumovat práškové sérum.To ovšem bez stimulace inzulinu příliš vydatným jídlem a vyhýbání se cukrům, které jsou nejhorším palivem, které si můžete před námahou dát.

To vše v kombinaci před i po se zdravými tuky a superpotravinami pro jednoduché, vysoce stravitelné jídlo.

Vaše týdenní menu

Ketogenní dieta a sport: jídelníček Abychom se přesunuli do praxe, připravil jsem pro vás ukázku týdenního menu pro sportovce od snídaně až po večeři. Kombinuje všechny body, o kterých jsme mluvili, a obsahuje více než 27 rychlých a lahodných ketogenních receptů, které jsou ideální pro spalování tuků a zvyšování výkonu.

Keto-přátelské předtréninkové doplňky

Pokud sportujete na závodní nebo amatérské úrovni, ale intenzivně a neustále, je ketogenní dieta dobrým doplňkem s nepřetržitým přísunem bílkovin, minerálů, superpotravin a tuků.

Vaše týdenní menuZdravé nasycené tuky jsou jediné, které dokážou vašemu tělu pomoci obnovit vitální energii, kterou jste strávili a vyčerpali fyzickou aktivitou, zejména po dlouhých vytrvalostních bězích.

Můžete si také připravovat denní směsi, které lze střídat v občerstvení před a po posilovně: se správnou stravou a některými superpotravinami můžete dosáhnout vynikajících výsledků jak z hlediska výkonu, tak fyzické kondice.

  • Obohaťte své svačiny o živočišné nebo rostlinné bílkoviny, syrovátkový protein, konopný protein, chia semínka, slunečnicový a dýňový protein.
  • Obohaťte je o kvalitní superpotraviny jako je Maca, Cacao, Baobab, Maqui, Acai, Spirulina, Chlorella.
  • Energetické nápoje a občerstvení pro sportovce
  • Ketogenní dieta a sportovní svačiny

Jako energetické nápoje můžete využít velmi pohodlné Keto Shakes, které obsahují pouze proteiny (zejména syrovátku) a kokosovou vodu, tedy hloubkovou hydrataci a výživu.Neobsahují superpotraviny a lze je užívat samostatně s horkou vodou a zdravými tuky nebo s přídavkem ovoce a lesních plodů.

Dalším zdrojem jsou moruše ostružiny, berry mix (směs všech prostě lahodných bobulí) nebo kakaová směs, která obsahuje také kakaové nugety a také ostružiny moruše: to vše se ke koktejlům hodí.