Central europe programme launches 2nd call

0
Rate this post

Příliš dlouhé tréninky riskují, že nás úplně oslabí a demotivují. S kratšími a lehčími cvičeními se ale budeme spíše každý den věnovat fyzické aktivitě. Zmíněnou studii provedli odborníci z univerzity v Kodani a byla publikována ve Scandinavian Journal of Public Health.

Vědci do studie zapojili 60 dánských mužů se spíše nadváhou

Pozorování trvala 13 týdnů. Dobrovolníci byli rozděleni do dvou skupin. Denní trénink se musel skládat z běhání a cvičení na stacionárním kole. Doba trvání byla stanovena na 30 minut pro první skupinu a 1 hodinu pro druhou skupinu.

Vědci do studie zapojili 60 dánských mužů se spíše nadváhouVýsledek? Účastníci, kteří trénovali pouze půl hodiny denně, dosáhli lepších cílů v oblasti hubnutí. Dobrovolníci v první skupině zhubli 3,6 kilo, zatímco u účastníků druhé skupiny, kteří trénovali dvakrát déle, to bylo jen 2,7 kilo.

Z toho plynou závěry odborníků. Při kratším tréninku není tělo vyčerpané, ale stále plné energie. Po běhu nebo rotopedu se chcete jít ještě projít ven, například venčit psa nebo jít po schodech, místo abyste zvolili výtah. Tajemství hubnutí a udržení kondice? Neustálé a umírněné cvičení, které je potěšením a ne povinností.

 • V posledních 5 letech se ketogenní dieta stává stále populárnější mezi sportujícími.
 • Přístup, který se nyní stal populárním, staví tuky do středu denního nutričního příjmu.
 • Podle dosud provedeného výzkumu je keto spojené se sportem nejen možnou, ale také vítěznou volbou (1,2).
 • V tomto definitivním průvodci najdete všechny informace, studie a odpovědi, které hledáte, abyste zvýšili svůj sportovní výkon pomocí ketogenní diety.

Na konci najdete i ukázku denního menu

Zde je rejstřík průvodce:

 1. Co to znamená být keto sportovcem?
 2. Výhody pro sportovce a sportovce
 3. Můžete budovat svaly na ketogenní dietě?
 4. Možné obtíže nebo vedlejší účinky
 5. Důležité body, které byste neměli podceňovat
 6. Zvyšte svou keto pomocí SAUTÓN Approach
 7. Přerušovaný půst
 8. Cvičte před snídaní
 9. Vaše týdenní menu
 10. Keto-přátelské předtréninkové doplňky

Na konci najdete i ukázku denního menuCo to znamená být keto sportovcem?

Znamená to, že jako hlavní palivo své fyzické námahy se spoléháte na tuky a ne cukry, místo glykogenu používáte ketony.Pokud jde o ketogenní trénink, je nezbytné položit si tuto otázku: může vyvážená ketogenní strava poskytnout dostatečné palivo pro fyzickou námahu, stejně jako cukr?

Tato příručka slouží právě k zodpovězení této otázky. V tomto ohledu je zajímavé poznamenat, že hlavním rozdílem mezi amatérským sportovcem a profesionálním sportovcem není schopnost spalovat cukr, ale spíše schopnost spalovat tuky.

Čím lepší to druhé, tím lepší pro sportovce.

Když si to vyjasníme, je snadné pochopit, jak dobře provedený a vyvážený ketogenní přístup může poskytnout velmi zajímavou reakci na krátkodobé i dlouhodobé energetické nároky atletů, amatérských i profesionálních.